O nás

Zakázková výroba zábavních atrakcí – to je to čím se naše firma zabývá. Dále vyrábíme kolotoče a další všemožné vybavení lunaparků.

Firma AlesTechnic s. r. o. pro klienty tvoří spousty druhů atrakcí zabýváme se těmi nejjednoduššími, tak i těmy nejsložitějšími při jejichž návštěvě Vám bude tuhnout krev v žilách.

Naše firma která vlastní know-how předávané z generace na generaci dokáže uspokojit při službě výroba zábavních atrakcí veškeré zákazníkovi potřeby a touhy. Jakmile za námi zákazník přijde s myšlenkou na atrakci, okamžitě začneme jednat a myšlenku zákazníka mnohdy i vylepšíme aby zážitek z atrakce byl opravdu dokonalý. Díky moderním technologiím a naší kreativitě se stává myšlenka zákazníka skutečností. Zároveň se zaměřujeme na bezchybnost formou pečlivé přípravy, která nevynechává jedinný detail z projektované výroby zábavních atrakcí.   AlesTechnic s. r. o. poskytuje atrakce jako jsou například Extreme, Break Dance, Fun House, Bobová dráha nebo velký podlahový kolotoč. Provádíme taktéž opravy a repase kolotočů. Ve službě výroba zábavních atrakcí nemáme konkurenci, díky použití moderních technologií, naší kreativitě a předávanému know-how z generace na generaci. Další služby které poskytujeme jsou: výroba zábavních atrakcí, výroba kolotočů, opravy zábavních atrakcí, repase kolotočů, repase zábavních atrakcí a opravy kolotočů.

A kam dál?